Europolift

SANY typ STH1440

Ładowarka teleskopowa SANY

       

BEZPIECZEŃSTWO

Liczy się stabilność – stabilność naszych ładowarek teleskopowych jest regulowana automatycznie poprzez monitorowanie ruchów maszyny i masy ładunku. Niebezpiecznych sytuacji można uniknąć w połączeniu z ograniczeniem użycia poziomowania podwozia lub użycia stabilizatorów po przekroczeniu określonych wysokości. Na wyposażeniu są standardowo montowane światła robocze LED z przodu i z tyłu kabiny, które optymalizują pole widzenia i widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Oświetlenie dachowe LED z trzema ustawieniami do wyboru zapewnia światło bezpośrednio nad i za operatorem, w zależności od potrzeb. Opcjonalne reflektory robocze na wysięgniku gwarantują optymalne oświetlenie nad maszyną podczas załadunku na wysokość, poprawiając widoczność i bezpieczeństwo. Kompleksowy pakiet bezpieczeństwa w standardzie – liczne funkcje bezpieczeństwa są już fabrycznie zamontowane we wszystkich ładowarkach teleskopowych SANY. Na przykład mają one wbudowany szczególnie precyzyjny system ważenia, który z dokładnością pomiaru do 5% jest połączony z systemem zarządzania ładunkiem. Operator otrzymuje również ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe, jeśli znajdzie się w pobliżu innych obiektów.

ŁATWA KONSERWACJA

Konserwacja jest szybka i łatwa – przegląd codzienny i prace konserwacyjne można wykonywać z poziomu podłoża. Filtry oleju silnikowego, oleju hydraulicznego i paliwa są zamontowane centralnie, a filtr powietrza jest również łatwo dostępny z komory silnika. Pokrywę silnika można łatwo otworzyć za pomocą siłownika gazowego, co umożliwia wygodny dostęp do silnika z trzech stron. Jeszcze łatwiejsza praca – akumulator jest łatwo dostępny w dowolnym momencie dzięki składanemu do góry stopniowi pod kabiną.

JAKOŚĆ

Stabilność w standardzie – wysięgnik jest zamontowany głęboko w podwoziu, zapewniając wyjątkowo sztywną konstrukcję, nisko położony środek ciężkości i maksymalną widoczność z kabiny nad tyłem maszyny. Wysoka wydajność dzięki wysokiej jakości – ładowarki teleskopowe SANY są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną niezawodność i czas pracy. Osiągamy to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i innowacyjnych procedur produkcyjnych. Bardzo obciążone stabilizatory są wyposażone w wytrzymałe tuleje z brązu impregnowanego grafitem, co wydłuża okresy międzyobsługowe do 500 godzin. Przetestowane na podstawie codziennej pracy – maszyny przeszły rygorystyczny program testowy SANY, który obejmuje duże obciążenie podwozia, wysięgnika i innych ważnych komponentów przez dłuższy czas, a także wielokrotne używanie przekładni w tysiącach cykli.

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzaj podczas jazdy – w czasach stale rosnących kosztów paliwa, energooszczędny układ napędowy jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Z tego powodu ładowarki teleskopowe SANY są wyposażone w wydajny układ wtryskowy Common Rail i elektroniczny układ sterowania silnikiem (EMR) z inteligentnym połączeniem z systemem zarządzania napędem. Zapewnia to optymalną moc silnika przy niskim poziomie zużycia paliwa. Przekładnia Dana i osie są również doskonale skoordynowane, aby zapewnić maksymalną wydajność i efektywność. Co więcej, silnik Deutz o mocy 55 kW działa bez oczyszczania spalin, a zatem nie wymaga dodatków AdBlue. Za pomocą głównego wyświetlacza operator ma dostęp do informacji na temat pozostałego paliwa, ilości paliwa zużytego od ostatniego tankowania maszyny oraz aktualnego średniego zużycia paliwa.

PRODUKTYWNOŚĆ

Wyznaczanie standardów – nowa seria ładowarek teleskopowych SANY wyróżnia się doskonałą zwrotnością i krótkim czasem przejazdu. Jest to możliwe dzięki wyborowi trzech różnych trybów skrętu: dwa koła skrętne, które jest przeznaczone do codziennego użytku; cztery koła skrętne, do pracy w ograniczonej przestrzeni; oraz jazda krabem do ustawiania lub manewrowania maszyną w bezpośrednim sąsiedztwie ściany lub budynku. Kolejnym czynnikiem zapewniającym wyjątkową produktywność jest wydajny system wykrywania obciążenia, który steruje ciśnieniem hydraulicznym proporcjonalnie do różnych wydajności. Łatwy sposób na oszczędność – mocny silnik Deutz o mocy 55 kW – 75 KM nie wymaga żadnych odpornych na ciepło olejów smarowych ani dodatków do oleju napędowego (AdBlue). Maksymalizuje to obsługę materiałów pod względem zużycia oleju napędowego i nakładów na konserwację.

WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA

Duża przestrzeń zapewniająca wysoki komfort – kabina została zaprojektowana w Niemczech z dbałością o detale jednocześnie gwarantując komfort każdemu kierowcy. Zapewnia maksymalny komfort przyjemnej pracy dzięki licznym standardowym funkcjom. Obejmują one na przykład 7-calowy ekran dotykowy z enkoderem sterującym, z intuicyjną nawigacją użytkownika, która umożliwia szybki dostęp do wszystkich istotnych danych pojazdu. Równie praktyczna jest kieszeń na dokumenty na desce rozdzielczej oraz podłokietnik ze zintegrowanym złączem USB do telefonu, uchwytem na kubek i łączem Bluetooth. W standardzie znajduje się również pochylana i teleskopowa kolumna kierownicy, która pozwala każdemu kierowcy na wygodną regulację w celu znalezienia idealnej pozycji roboczej.

Galeria maszyn